OSMANLI ÖZEL'E HOŞGELDİNİZ

Biz Kimiz

Osmanlı Özel | Biz Kimiz

2009 yılı sonunda, önceki adıyla Orion Investment Menkul Değerler A.Ş. olarak Borsa İstanbul hisse senedi piyasasında aracılık hizmeti vermekte olan kurumumuz, Shua Securities Holding’ten devir alınmıştır.

Osmanlı Yatırım Menkul Değerler, bugün bireysel ve kurumsal, farklı ürün ve platform kullanan, çeşitli yatırımcı profillerinin tamamına geniş bir yelpazede hizmet vermekte olan bir bağımsız aracı kurumdur.

Tam Yetkili Lisans Yatırım Kuruluşu olan Osmanlı Yatırım, Osmanlı Portföy Yönetimi A.Ş. isimli portföy yönetim şirketinin %100’üne sahip olup, hisseleri “OSMEN” kodu ile BİST’te işlem görmektedir.

Özel Varlık Yönetimi olarak Osmanlı Yatırım çatısı altında özel bankacılık profiline sahip müşterilere verilen hizmetimiz, bankalarda sunulan saklama hizmeti aracılığıyla, deneyimli varlık yöneticilerimiz tarafından, yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda mevcut olan geniş yatırım ürünleri yelpazesi ile sunulmaktadır.

Finansal varlıklarınızın yönetiminde, beklenti ve ihtiyaçlarınıza uygun size özel çözümler getirmek, karşılıklı güven üzerine dayanan uzun vadeli iş ortaklığımızın temel prensibidir.


Finans sektöründe geniş tecrübe ve bilgiye sahip olan varlık yöneticilerimizin kısa özgeçmişlerine buradan ulaşabilirsiniz.

BİLGİ AL

Gizlilik politikası ve KVKK metnini okudum, onaylıyorum.